Netopýr 14°


A opět po čase tu máme naše klubové pivečko.

Již popatnácté můžete v Klubu Netopýr ochutnat naše klubové pivo Netopýr 14°, které pro Vás uvařil sládek Mojmír Velký v minipivovárku ve Vojkovicích. Doufáme, že vám bude šmakovat stejně dobře jako při minulých ochutnávkách.

Po poradě se sládkem pivovaru bylo uvařeno pivo tak, aby chutnalo podle našich představ. Hned na první pokus (na jaře 2007) se hodně povedlo, přesto má rok od roku stoupající kvalitu. Netopýr 14° je hodně chmelené, takže vyhovuje především milovníkům více hořkých piveček. Tento speciál, který se vaří pouze dvakrát do roka (na jaře a na podzim) si velmi oblíbili i návštěvníci vojkovického hostince a okolních hospůdek a vždy se na něj velmi těší. I tam se podává pod naším klubovým názvem NETOPÝR 14°.

Složení : Pramenitá voda z Beskyd, moravský a karamelový slad, žatecký chmel, pivovarské kvasnice.Objem alkoholu : 6,3%obj.

Vojkovice se nachází asi 10km od Frýdku Místku. Pivovar byl zprovozněn roku 2006. Postaven byl hned vedle hostince v nové budově, kde v přízemí se nachází várna, šrotovna, myčka sudů a ve sklepních prostorech se nachází spilka a ležácký sklep. Pivovar vyrábí klasickou technologií.

Dej Bůh štěstí!
Jak se vám tohle pivo u nás libilo? Zde jsou výsledky Vašeho hlasování (Stupnice 1 (nejlepší) - 7 (nejhorší)):

1  [54%]
2  [33%]
3  [8%]
4  [2%]
5  [2%]
6  [0%]
7  [1%]

Průměrná známka piva je 1.72

Pokud chcete hlasovat pro pivo, které se zrovna čepuje, naleznete jej i s hlasováním v panelu napravo. Pro návrat na seznam piv, která se u nás čepovala klikněte zde

© 2006 - 2012 MCK