Svijanský Baron 15°


Speciální světlé pivo s obsahem alkoholu 6,5 % obj. vyráběné klasickou technologií, nepasterované.

Svijanský Baron 15° se vaří sice celoročně, ale do sudů se stáčí pouze jednou v roce a to před Vánocemi, takže právě nyní máte možnost ochutnat tohle výtečné pivečko. Nebo zase až za rok.

Pivovar Svijany vyrábí pivo klasickou technologií, zachovávající charakter po celém světě proslaveného českého piva plzeňského typu. Všechny druhy piv vyráběné ve svijanském pivovaru, ať se jedná o výčepní piva, ležáky nebo speciály, jsou vyráběny shodným technologickým postupem vyznačujícím se zejména dekokčním způsobem vaření, dvoufázovým kvašením a dlouhodobým zráním při nízkých teplotách.

Svijanské pivo se vaří ze tří základních surovin: vody, sladu, chmele. Vodu vyhovující svým složením požadavkům na kojeneckou vodu a výbornou na pití i v syrovém stavu získávají z vlastních studní v okolí pivovaru. Slad nakupují z okolních malých sladoven, kde dokáží sladovníci z kvalitních českých a moravských ječmenů vyrobit ještě kvalitnější slad. Chmel ze světově proslulé žatecké oblasti nesmí v dobrém českém pivu nikdy chybět.
Jak se vám tohle pivo u nás libilo? Zde jsou výsledky Vašeho hlasování (Stupnice 1 (nejlepší) - 7 (nejhorší)):

1  [35%]
2  [20%]
3  [20%]
4  [18%]
5  [5%]
6  [3%]
7  [0%]

Průměrná známka piva je 2.45

Pokud chcete hlasovat pro pivo, které se zrovna čepuje, naleznete jej i s hlasováním v panelu napravo. Pro návrat na seznam piv, která se u nás čepovala klikněte zde

© 2006 - 2012 MCK