Somersby Apple Cider


SOMERSBY APPLE CIDERObsah alkoholu 4,5 %

Somersby Apple Cider se vyrábí z kvašeného jablečného moštu a v jeho chuti i vůni jsou příjemně cítit čerstvá jablka. Nápoj je jemně perlivý, velmi osvěžující a určený primárně ke konzumaci chlazený. Svým obsahem alkoholu se řadí mezi tzv. polosuché cidery.

Cider je pravděpodobně jedním z nejstarších alkoholických nápojů na světě. První zprávy o jeho výrobě pocházejí již z roku 55 př. n. l. Jedná se o zkvašený jablečný mošt s různými stupni alkoholu.

Cider je vyráběn ze speciálně vyšlechtěných odrůd jablek, jejichž smícháním se při výrobě docílí vhodného poměru sladkosti, hořkosti a kyselosti výchozího moštu i samotného cideru.Vylisovaný jablečný mošt kvasí v nerezových tancích s řízenou teplotou kvašení, díky níž si zachovává své aromatické látky. Poté je stáčen do lahví, v nichž probíhá dozrávání, takže nápoj zůstává jemně perlivý.
Jak se vám tohle pivo u nás libilo? Zde jsou výsledky Vašeho hlasování (Stupnice 1 (nejlepší) - 7 (nejhorší)):

1  [80%]
2  [20%]
3  [0%]
4  [0%]
5  [0%]
6  [0%]
7  [0%]

Průměrná známka piva je 1.2

Pokud chcete hlasovat pro pivo, které se zrovna čepuje, naleznete jej i s hlasováním v panelu napravo. Pro návrat na seznam piv, která se u nás čepovala klikněte zde

© 2006 - 2012 MCK