Třebíč Urban 16° Porter "Cornel"


Nefiltrovaný, nepasterizovaný, svrchně kvašený speciál anglo-saského typu “PORTER”. Velmi silné chuťově vyzrálé pivo tmavé barvy a vyšší hustoty. Pražené a karamelizované slady použité při vaření dodávají pivu silnou kávovou příchuť a jedinečnou sladší chuť. Stupňovitost až cca 16°,

Obsah alkoholu cca 6% obj.

Ochutnejte silné a tmavé pivo PORTER, jenom si dávejte pozor na jeho množství a sílu, která Vás může rychle překvapit.

„Při vaření nepoužíváme žádné náhražky surovin, dodržujeme klasickou „řemeslnou“ výrobní cestu jako naši předci a žádnou její část nijak nezkracujeme.

Chceme pro Vás vařit poctivé a dobré pivo, jde nám o jeho chuť a kvalitu, ne o jeho kvantitu!

Nabízíme Vám na jedné straně klasické „české“ ležáky plzeňského typu, které budou samozřejmě tvořit trvalý základ sortimentu a na které je náš pivař zvyklý.

Na druhé straně naši nabídku obohacujeme o celou řadu speciálů, které velké průmyslové pivovary na našem trhu nenabízí, včetně svrchně kvašených piv, které jsou běžné hlavně v „anglo-saském“ světě. Tyto speciály budeme postupně vařit v průběhu roku a na našich stránkách najdete vždy aktuální nabídku.

Receptury budeme postupně dolaďovat na naši technologii a věříme, že Vám bude naše pivo chutnat!"
Jak se vám tohle pivo u nás libilo? Zde jsou výsledky Vašeho hlasování (Stupnice 1 (nejlepší) - 7 (nejhorší)):

1  [27%]
2  [13%]
3  [27%]
4  [27%]
5  [7%]
6  [0%]
7  [0%]

Průměrná známka piva je 2.73

Pokud chcete hlasovat pro pivo, které se zrovna čepuje, naleznete jej i s hlasováním v panelu napravo. Pro návrat na seznam piv, která se u nás čepovala klikněte zde

© 2006 - 2012 MCK