Třebíč Urban 12°


K 11.výročí Klubu Netopýr Vám nabízíme pivo z nového pivovaru v Třebíči - poctivé přírodní nepasterované a nefiltrované pivo, vařené klasickým způsobem z těch nejlepších surovin – Urban 12°.

Nefiltrovaný, nepasterizovaný, spodně kvašený světlý ležák plzeňského typu. Klasické české pivo se světle zlatavou barvou, vyváženou chmelovou chutí a hořkostí a se stupňovitostí cca 12°. Vaří se tradiční rmutovací metodou ve varně, kvašení v otevřené spilce a zrání v ležáckém sklepě. Obsah alkoholu cca 5% obj.

„Při vaření nepoužíváme žádné náhražky surovin, dodržujeme klasickou „řemeslnou“ výrobní cestu jako naši předci a žádnou její část nijak nezkracujeme.

Chceme pro Vás vařit poctivé a dobré pivo, jde nám o jeho chuť a kvalitu, ne o jeho kvantitu!

Nabízíme Vám na jedné straně klasické „české“ ležáky plzeňského typu, které budou samozřejmě tvořit trvalý základ sortimentu a na které je náš pivař zvyklý.

Na druhé straně naši nabídku obohacujeme o celou řadu speciálů, které velké průmyslové pivovary na našem trhu nenabízí, včetně svrchně kvašených piv, které jsou běžné hlavně v „anglo-saském“ světě. Tyto speciály budeme postupně vařit v průběhu roku a na našich stránkách najdete vždy aktuální nabídku.

Receptury budeme postupně dolaďovat na naši technologii a věříme, že Vám bude naše pivo chutnat!"
Jak se vám tohle pivo u nás libilo? Zde jsou výsledky Vašeho hlasování (Stupnice 1 (nejlepší) - 7 (nejhorší)):

1  [40%]
2  [20%]
3  [30%]
4  [10%]
5  [0%]
6  [0%]
7  [0%]

Průměrná známka piva je 2.1

Pokud chcete hlasovat pro pivo, které se zrovna čepuje, naleznete jej i s hlasováním v panelu napravo. Pro návrat na seznam piv, která se u nás čepovala klikněte zde

© 2006 - 2012 MCK