Slaný Antoš Bohemia Pale Ale 12°


Po prvním doušku slánského nového speciálního piva by jistě mnohý pivař zapřisáhle tvrdil, že mu na jazyku lpí chuť některého z amerických nebo jiných zámořských odrůd chmele. Opak je ale pravdou. Bohemia Pale Ale je vyroben výhradně z produktů českých zemí.

Speciální svrchně kvašené pivo „anglosaského“ typu K výrobě tohoto originálního speciálu bylo použito výhradně českých surovin, a to zejména zbrusu nové odrůdy tuzemského chmele, kterou jsme k výrobě svrchně kvašeného piva vyzkoušeli. Chmelení „za studena“ dodává pivu zajímavé a nepřehlédnutelné chmelové aroma, které si jistě získá vaši pozornost.

Pro náš nový druh speciálu je charakteristická plná chuť doplněná středně silnou chmelovou hořkostí, místy připomínající chuť vyzrálého čerstvého grapefruitu. Tak vzniklo originální české pivo námi příznačně nazvané Bohemia Pale Ale.

Obsah alkoholu : 4,8% obj.
Jak se vám tohle pivo u nás libilo? Zde jsou výsledky Vašeho hlasování (Stupnice 1 (nejlepší) - 7 (nejhorší)):

1  [88%]
2  [13%]
3  [0%]
4  [0%]
5  [0%]
6  [0%]
7  [0%]

Průměrná známka piva je 1.13

Pokud chcete hlasovat pro pivo, které se zrovna čepuje, naleznete jej i s hlasováním v panelu napravo. Pro návrat na seznam piv, která se u nás čepovala klikněte zde

© 2006 - 2012 MCK