Anchor Brekle’s Brown


Tento vynikající American Brown Ale uvařil sládek Marc Carpenter teprve v roce 2010 na počest zakladateli sanfranciského pivovaru Anchor Gotliebu Brekleovi k oslavě 140 let vzniku tohoto pivovaru.

Marc skloubil starý recept prvního sládka pivovaru se současnými varnými postupy a vytvořil tak unikátní mix minulosti a současnosti. Jeho speciální směs pražených sladů dává Brecle’s Brown hnědou měděnou barvu a neobvyklou hloubku chutí. Pro vaření i suché chmelení zvolil pouze jediný chmel a to nám již dobře známou Citru (silně citrusový chmel s nádechem tropického ovoce s vysokým obsahem alfa kyselin a nízkým co-humulonem povolený v USA v roce 2007).

Je to bohaté, intenzivní, nádherně vyvážené, prostě perfektní pivo…

Obsah alkoholu : 6% obj.

Kořeny pivovaru Anchor sahají až do počátku roku 1850, kdy průkopnický sládek Gottlieb Brekle dorazil z Německa do San Francisca. V roce 1871 koupil starý pivní a kulečníkový salonek blízko Russian Hill a přeměnil ho v malý pivovar, který byl o dvacet pět let později přejmenován na Anchor.
Jak se vám tohle pivo u nás libilo? Zde jsou výsledky Vašeho hlasování (Stupnice 1 (nejlepší) - 7 (nejhorší)):

1  [67%]
2  [33%]
3  [0%]
4  [0%]
5  [0%]
6  [0%]
7  [0%]

Průměrná známka piva je 1.33

Pokud chcete hlasovat pro pivo, které se zrovna čepuje, naleznete jej i s hlasováním v panelu napravo. Pro návrat na seznam piv, která se u nás čepovala klikněte zde

© 2006 - 2012 MCK