BrewDog 5 a.m. Saint


Výjímečný Amber Ale s příjemnou jantarovo-červenou barvou.

Obsah alkoholu : 5% obj.

Hořkost : 25 IBU

Slady : Maris Otter, Caramalt, Munich Malt, Crystal and dark crystal malts

Chmele : Nelson Sauvin, Amarillo / Dry Hops: Simcoe, cascade, centennial. ahtanum, Nelson Sauvin

BrewDog se zabývá tím, že tradičnímu klasickému pivu dodávají svůj vlastní nádech současnosti a představivosti, za pomocí nejlepšího sladu, chmelu, bylinek, koření a speciálních cukrů pocházející z různých koutů světa v kombinaci s nejčerstvější, měkkou skotskou vodou.

BrewDog nepoužívají žádné konzervační látky, přísady, ochucovadla nebo pasterizaci. Mistři sládci ve společnosti BrewDog produkují malé série o 5000 lahvích, investice vložená do technologie a moderní výbavy jim umožňuje precisní dohled od počátku do konce výroby a dodává schopnost vytvořit jakékoliv pivo, jaké jejich mysl stvoří.

BrewDog porušuje pravidla, riskuje, znepokojuje trendy, otřásá instituce, ale předně a hlavně dělá výtečně chutné pivo bez kompromisů. BrewDog chce představit tento úžasný svět piva skutečného umění co nejvíce lidem a změnit jejich představu a popíchnout jejich porozumění o tom co pivo je. Jsou naprosto zasvěceni výrobě cool, současného a progresivního piva. To vše s nádechem inovace a známou BrewDog kousavostí.

BrewDog team se nyní skládá z pivních fanatiků ze šesti různých zemí přinášející zkušenosti, vědomosti a talent ze všech koutů světa. Na BrewDog pivo nyní narazíte v 15 zemích, jejich pivo se rozlévá do všech končin rychlostí vichřice, navždy měnící přístup lidí a zvyšující jejich očekávání jak má pivo chutnat.
Jak se vám tohle pivo u nás libilo? Zde jsou výsledky Vašeho hlasování (Stupnice 1 (nejlepší) - 7 (nejhorší)):

1  [74%]
2  [16%]
3  [5%]
4  [0%]
5  [5%]
6  [0%]
7  [0%]

Průměrná známka piva je 1.47

Pokud chcete hlasovat pro pivo, které se zrovna čepuje, naleznete jej i s hlasováním v panelu napravo. Pro návrat na seznam piv, která se u nás čepovala klikněte zde

© 2006 - 2012 MCK