Litoměřice Koliba - Kousek 12°


Světlý ležák plné chuti a výrazné hořkosti, který uchvátí tradiční milovníky piva.

V našem litoměřickém pivovárku můžete ochutnat z výběru prvotřídních nefiltrovaných a nepasterovaných piv, které jsou vařené s láskou z kvalitních přírodních surovin bez pomocné berličky chemických přípravků. Kupujeme jen ty nejlepší slady a chmely z vyhlášené chmelařské oblasti Žatecka.

Každé z našich piv má plnou chuť, vyrovnaný říz a hořkost, sametovou pěnu a krásnou barvu a k napití láká svou vůní. Výroba piv u nás končí v ideálním bodu a to před filtrací a pasterací, proto si pivo od nás zachovává svou chuť i vůni a udržuje si svou přirozenou trvanlivost díky kultuře pivovarských kvasnic. Neztrácí tím také látky působící blahodárně na organismus a jeho imunitu.

Pivo je vařeno v měděné varně přímo ve valašské kolibě v Hotelu Koliba. Používáme klasický dvourmutový postup. Kvašení mladiny probíhá v pivovarském sklepě v otevřených kvasných kádích a mladé pivo pak necháváme minimálně měsíc zrát v ležáckém sklepě, aby se jeho chuť zakulatila a vyrovnala a my jsme Vám mohli naservírovat prvotřídní Kousek.
Jak se vám tohle pivo u nás libilo? Zde jsou výsledky Vašeho hlasování (Stupnice 1 (nejlepší) - 7 (nejhorší)):

1  [55%]
2  [9%]
3  [18%]
4  [18%]
5  [0%]
6  [0%]
7  [0%]

Průměrná známka piva je 2

Pokud chcete hlasovat pro pivo, které se zrovna čepuje, naleznete jej i s hlasováním v panelu napravo. Pro návrat na seznam piv, která se u nás čepovala klikněte zde

© 2006 - 2012 MCK