Beer Here - Hopfix Rye IPA


Pivovar Beer Here, který založila dánská pivovarnická legenda Christian Skovdal Anderson teprve před pár lety se velmi rychle dostal do povědomí celého pivního světa. Již dvakrát se umístil v hodnocení ratebeeru mezi 100 nejlepšími světovými pivovary a vyhrál spoustu cen a medailí na mnoha světových soutěžích.

Christian vaří svá piva v menších várkách, což jak sám říká mu dává větší svobodu experimentovat. Jeho piva jsou inovativní, agresivní a absolutně plné chuti. Jeho motto zní „Neplýtvejte svou žízní“. Při vaření Hopfix Rye IPA se nechal inspirovat výraznými americkými IPA. Pivo je vařeno s podílem žitného sladu a má měděnou barvu. V chuti je krásně chmelené s výraznými ovocnými tóny (především grapefruit).Lehce karamelové.

Alcohol : 6,5%obj.

Pivovar : Beer Here, Dánsko. Patří mezi tzv. contract brewery, což znamená, že se jedná o společnost vařící piva, která ovšem nevlastní svůj pivovar (pivo Hopfix IPA se vaří ve skotském pivovaru Brewdog).
Jak se vám tohle pivo u nás libilo? Zde jsou výsledky Vašeho hlasování (Stupnice 1 (nejlepší) - 7 (nejhorší)):

1  [70%]
2  [0%]
3  [30%]
4  [0%]
5  [0%]
6  [0%]
7  [0%]

Průměrná známka piva je 1.6

Pokud chcete hlasovat pro pivo, které se zrovna čepuje, naleznete jej i s hlasováním v panelu napravo. Pro návrat na seznam piv, která se u nás čepovala klikněte zde

© 2006 - 2012 MCK