Dobřanský Sekáč 17°


Světlé sedmnáctistupňové pivo „Dobřanský Sekáč“ se vyrábí klasickou českou recepturou z nejkvalitnějšího sladu a pravého žateckého chmele. Pro dosažení správné chuti zraje padesát dní. „Dobřanský Sekáč - dobře nabroušený světlý speciál“.

Tohle pivečko získalo ocenění Regionální potravina Plzeňského kraje v kategorii Alkoholické a nealkoholické nápoje kromě vína.

Pivovar Modrá Hvězda v Dobřanech u Plzně patří mezi nejúspěšnější minipivovárky u nás. Na největší pivní soutěži mezi minipivovary v české republice - Jarní cena českých sládků – se pravidelně umisťuje na stupních vítězů a v celkovém hodnocení čtyřleté historie této soutěže si drží výborné druhé místo. Pivovar vaří nefiltrované pivo proslulou českou technologií s použitím tradičních surovin - sladu, chmele a vody. Pivo se pije jako živé s vlastní charakteristickou chutí a je čepováno v přírodním stavu bez pasterizace.
Jak se vám tohle pivo u nás libilo? Zde jsou výsledky Vašeho hlasování (Stupnice 1 (nejlepší) - 7 (nejhorší)):

1  [38%]
2  [44%]
3  [6%]
4  [6%]
5  [6%]
6  [0%]
7  [0%]

Průměrná známka piva je 2

Pokud chcete hlasovat pro pivo, které se zrovna čepuje, naleznete jej i s hlasováním v panelu napravo. Pro návrat na seznam piv, která se u nás čepovala klikněte zde

© 2006 - 2012 MCK