Broumy Matuška California 12°


Californii od Matušků jste již mohli párkrát v Netopýrovi ochutnat, ale u této várky použili jiný druh kvasnic. Tento druh kvasnic běžně používají u Raptora. Očekávají od této změny lepší sedimentaci a následnou čirost piva.

Oblíbené pivo v kalifornských minipivovarech. Kalifornie to je slunce, nápady, energie, optimismus, a to jsme chtěli vtisknout i do naší Californie. Doufáme, že to tam najdete až ji ochutnáte.

Druh : pale ale us/cz

Barva : světlá zlatá

Vůně : lehká citrusová, ovocná, květinová

Chuť : sušší ale pestrá s vyšší hořkostí

Hořkost : vyšší¨

Obsah alkoholu : 5,3% obj.

Chmel : cz žatecký + us cascade

Slad : český plzeňský, karapils

Kvašení : svrchní

Pivo Matuška vyrábíme řemeslnou cestou bez filtrace a pasterizace. Pivo si díky tomu uchovává vlastnosti čerstvého piva točeného přímo z pivního sklepa. Na vaření piva nepoužíváme cukr, sirupy ani chmelový extrakt. V našem pivu zůstávají ve větší či menší míře pivovarské kvasinky, které obsahují vitamíny řady B a další zdraví prospěšné látky. Pivo vyrábíme pouze z pitné vody, sladu, chmelu a pivovarských kvasinek. Pivo vaříme dekokčním rmutovacím způsobem, který dává plnější chlebnatá piva. Tento způsob vaření je náročný na čas a tepelnou energii.
Jak se vám tohle pivo u nás libilo? Zde jsou výsledky Vašeho hlasování (Stupnice 1 (nejlepší) - 7 (nejhorší)):

1  [76%]
2  [24%]
3  [0%]
4  [0%]
5  [0%]
6  [0%]
7  [0%]

Průměrná známka piva je 1.24

Pokud chcete hlasovat pro pivo, které se zrovna čepuje, naleznete jej i s hlasováním v panelu napravo. Pro návrat na seznam piv, která se u nás čepovala klikněte zde

© 2006 - 2012 MCK