Kácov Hubertus 12°


Obsah alkoholu : 5% obj.

Charakteristika : pivo s příjemnou výraznou hořkostí, plnou chutí, výrazným řízem a vynikající pěnivostí.

Při výrobě jsou používány pouze ty nejkvalitnější suroviny: pitná voda z vlastní studny, český slad vyráběný na humnové sladovně a české odrůdy chmele. Naším cílem je, aby jste od nás dostali jedno z nejkvalitnějších piv na českém trhu.

Pivovar se důsledně drží klasické technologie výroby piva , tj. odděleným hlavním kvašením a dokvašováním. Všechny vyráběné druhy piva se prodávají jako nepasterované, ošetřené pouze mikrobiologickou filtrací.V našem pivu nenajdete žádné stabilizační, ani jiné chemické látky.

Kácov je tradiční malý pivovar, který čerpá ze své bohaté historie sahající až do 15 století. Dlouholeté zkušenosti s vařením českého piva a kvalitní suroviny , pocházející výhradně z českých zdrojů, jsou tím, co dává tomuto pivu kvalitu a jedinečnost. Všechna piva, na kterých si pochutnávali již generace našich předků, se vyznačují nádhernou chmelovou vůní a chutí.
Jak se vám tohle pivo u nás libilo? Zde jsou výsledky Vašeho hlasování (Stupnice 1 (nejlepší) - 7 (nejhorší)):

1  [33%]
2  [50%]
3  [0%]
4  [0%]
5  [0%]
6  [17%]
7  [0%]

Průměrná známka piva je 2.33

Pokud chcete hlasovat pro pivo, které se zrovna čepuje, naleznete jej i s hlasováním v panelu napravo. Pro návrat na seznam piv, která se u nás čepovala klikněte zde

© 2006 - 2012 MCK