Kaltenecker Kras 11,5°


V SR patří mezi jedinečně lehké nepasterované ležáky typu „lager“ na rozdíl od běžně vyráběných hořkých ležáků typu „pils“.

Senzorické vlastnosti : výrazně plná sladová chuť, intenzivní postupná hořkost,průzračná jiskřivě zlatá barva, plná a hustá pěna.

Doporučená hodnota pro konzumaci : 7°C

Obsah alkoholu : 4,5%obj.

Pivovar Kaltenecker zahájil svoji činnost v roce 1997 jako restaurační minipivovar v nově postavené budově určené speciálně pro tento účel. Je situovaný na východním okraji města Rožňava, na okraji sídliště Jih u spojnice E571, která spojuje Košice s Bratislavou.

Restaurační pivovar Kaltenecker se velmi rychle stal oblíbeným a vyhledávaným místem slovenských i zahraničních návštěvníků města Rožňava a regiónu Gemer. Specifickým se stal hlavně nabídkou tradičních specialit slovenské, české, maďarské a regionální kuchyně, jako i stále širší nabídkou vlastního nepasterizovaného piva Kaltenecker Kras a Brokát.
Jak se vám tohle pivo u nás libilo? Zde jsou výsledky Vašeho hlasování (Stupnice 1 (nejlepší) - 7 (nejhorší)):

1  [29%]
2  [38%]
3  [21%]
4  [4%]
5  [4%]
6  [2%]
7  [2%]

Průměrná známka piva je 2.31

Pokud chcete hlasovat pro pivo, které se zrovna čepuje, naleznete jej i s hlasováním v panelu napravo. Pro návrat na seznam piv, která se u nás čepovala klikněte zde

© 2006 - 2012 MCK