Varnsdorfský Kocour Jantar 11°


Teď pro změnu jeden speciál ze žitného sladu.

Svrchně kvašený ale (čti ejl) jantarové barvy, kterému plnost těla při stupňovitosti 11° a hlubokém prokvašení dodává žitný slad je dalším výtvorem amerického sládka Cullena Dweyera, toho času ve službách varnsdorfského Kocoura. Lehká pitelnost, zajímavá hořkost a chmelení za studena z tohoto ale dělají komplexní pitivo jakožto vstupní bránu do báječného světa svrchně kvašených piv.

Obsah alkoholu 4,6%

Varnsdorfský pivovar Kocour si vytyčil nelehký úkol – ukázat domácímu konzervativnímu pivaři, že pivo nerovná se jen chlazená desítka v lednici, že pivo je víc než český ležák, že pivo se báječně skloubí s gastronomií, že se pivo dá pít podle ročního období, nálady..že pivo je prostě víc než to, jak je u nás všeobecně vnímáno.

Proto se snažíme nabídnout pestrou paletu pivních speciálů, sahající od silných ležáků po různá svrchně kvašená piva typu weizen, stout, saison, pale ales atd.

Objevte s námi pestrý svět piva, jeho styly, chutě, nuance, speciály různých částí zeměkoule, přijďte k nám degustovat a poznávat...dejte pivu šanci, aby se ukázalo ve své plné kráse. K tomu vám pomáhej Kocour:)

Dej Bůh štěstí

Josef Šusta a Honza Kočka
Jak se vám tohle pivo u nás libilo? Zde jsou výsledky Vašeho hlasování (Stupnice 1 (nejlepší) - 7 (nejhorší)):

1  [52%]
2  [39%]
3  [3%]
4  [0%]
5  [3%]
6  [3%]
7  [0%]

Průměrná známka piva je 1.74

Pokud chcete hlasovat pro pivo, které se zrovna čepuje, naleznete jej i s hlasováním v panelu napravo. Pro návrat na seznam piv, která se u nás čepovala klikněte zde

© 2006 - 2012 MCK