Varnsdorfský Kocour Saurus 20°


Opět jeden zajímavý speciálek z varnsdorfského pivovárku.

Mohutné silné pivo připomínající prehistorii výroby piva. Kouřová vůně, navozující pivovarský dávnověk, dokonale kombinovaná s agresivním aroma amerických a anglických chmelů zrádně zakrývá nebezpečně vysoký obsah alkoholu. Ten spolu s plnou, bohatou chutí Kocourosaurovi dodává skotský kmen kvasnic typu Ale jež se používá i při výrobě whisky. Zkrátka nebezpečný pivní dravec schopný nezkušené pivaře rychle dostat do kolen.

Obsah alkoholu: 7,2 %

Varnsdorfský pivovar Kocour si vytyčil nelehký úkol – ukázat domácímu konzervativnímu pivaři, že pivo nerovná se jen chlazená desítka v lednici, že pivo je víc než český ležák, že pivo se báječně skloubí s gastronomií, že se pivo dá pít podle ročního období, nálady..že pivo je prostě víc než to, jak je u nás všeobecně vnímáno.

Proto se snažíme nabídnout pestrou paletu pivních speciálů, sahající od silných ležáků po různá svrchně kvašená piva typu weizen, stout, saison, pale ales atd.

Objevte s námi pestrý svět piva, jeho styly, chutě, nuance, speciály různých částí zeměkoule, přijďte k nám degustovat a poznávat...dejte pivu šanci, aby se ukázalo ve své plné kráse. K tomu vám pomáhej Kocour:)

Dej Bůh štěstí

Josef Šusta a Honza Kočka
Jak se vám tohle pivo u nás libilo? Zde jsou výsledky Vašeho hlasování (Stupnice 1 (nejlepší) - 7 (nejhorší)):

1  [33%]
2  [52%]
3  [3%]
4  [3%]
5  [6%]
6  [0%]
7  [3%]

Průměrná známka piva je 2.09

Pokud chcete hlasovat pro pivo, které se zrovna čepuje, naleznete jej i s hlasováním v panelu napravo. Pro návrat na seznam piv, která se u nás čepovala klikněte zde

© 2006 - 2012 MCK