Varnsdorfský Kocour Desítka Ale


Máme tady pro Vás další speciálek z pivovaru Kocour. Obvykle v Netopýrovi "desítku" netočíme, ale v tomto případě jsme udělali vyjímku. Jedná se o svrchně kvašený Ale s výraznou hořkou chutí, který osloví zejména vyznavače méně alkolického moku. Pivo původem z britských ostrovů, plné chutí s výraznými ovocnými tóny. Náše Desítka ALE je díky použití amerického chmele zástupcem americké odnože kategorie ALE. Pivo je nefiltrované a nepasterované proto případný zákal není vadou.

Varnsdorfský pivovar Kocour si vytyčil nelehký úkol – ukázat domácímu konzervativnímu pivaři, že pivo nerovná se jen chlazená desítka v lednici, že pivo je víc než český ležák, že pivo se báječně skloubí s gastronomií, že se pivo dá pít podle ročního období, nálady..že pivo je prostě víc než to, jak je u nás všeobecně vnímáno.

Proto se snažíme nabídnout pestrou paletu pivních speciálů, sahající od silných ležáků po různá svrchně kvašená piva typu weizen, stout, saison, pale ales atd.

Dej Bůh štěstí

Josef Šusta a Honza Kočka
Jak se vám tohle pivo u nás libilo? Zde jsou výsledky Vašeho hlasování (Stupnice 1 (nejlepší) - 7 (nejhorší)):

1  [40%]
2  [20%]
3  [33%]
4  [7%]
5  [0%]
6  [0%]
7  [0%]

Průměrná známka piva je 2.07

Pokud chcete hlasovat pro pivo, které se zrovna čepuje, naleznete jej i s hlasováním v panelu napravo. Pro návrat na seznam piv, která se u nás čepovala klikněte zde

© 2006 - 2012 MCK