Královédvorský Tambor 12°


Třicet let, a to přesně na den, trvalo obnovení vaření piva ve Dvoře Králové nad Labem. Dne 28. února v roce 1979 byla uvařena v novodobé historii města poslední várka piva ve zdejším pivovaru. Světlá 11 pod názvem Novopramen byla poslední příslovečnou kapkou, která vytekla v dané době z místního pivovaru.

Náš nový rodinný pivovar chce jednoznačně navázat na předchozí tradici vaření piva ve Dvoře Králové nad Labem. Pivovar přinese na trh tradiční královédvorské pivo a nově ho doplní o originální název „TAMBOR“. To znamená, že ve Dvoře se vaří a v budoucnosti bude vařit pivo pod značkou „královédvorské pivo TAMBOR“ světlý ležák 11 % a 12 % a tmavý speciál 13 %.

Kvalita našeho piva je daná přírodní královédvorskou vodou čerpanou z hloubky 130 m, dále vybranými moravskými slady a skvělým žateckým chmelem. Tyto vybrané suroviny ve spojení s kvašením kultury spodních pivovarských kvasnic dávají královédvorskému pivu TAMBOR charakteristickou plnou a jemně hořkou chuť.
Jak se vám tohle pivo u nás libilo? Zde jsou výsledky Vašeho hlasování (Stupnice 1 (nejlepší) - 7 (nejhorší)):

1  [52%]
2  [26%]
3  [22%]
4  [0%]
5  [0%]
6  [0%]
7  [0%]

Průměrná známka piva je 1.7

Pokud chcete hlasovat pro pivo, které se zrovna čepuje, naleznete jej i s hlasováním v panelu napravo. Pro návrat na seznam piv, která se u nás čepovala klikněte zde

© 2006 - 2012 MCK