Kaltenecker Limet Weizen 12°


Světlé kvasnicové pšeničné pivo s limetkovou příchutí.

Jedná se o velmi osvěžující pivo pro teplé letní období.

Senzorické vlastnosti : jemná kvasnicová, citrónovo-limetková vůně, plná širokospektrální chuť začínající sladovou chutí, limetkou, muškátem, vanilkou,citrusovým ovocem až po končící jemně kyselou osvěžující chutí. Velmi jemná chmelová hořkost, barva tmavě žlutá, kvasnicemi zakalená, středně hustá pěna.

Doporučená teplota pro konzumaci : 7°C

Obsah alkoholu : 5,0%obj.

Pivovar Kaltenecker zahájil svoju činnosť v roku 1997 ako reštauračný minipivovar v novopostavenej budove určenej špeciálne na tento účel. Je situovaný na východnom okraji mesta Rožňava, na okraji sídliska Juh popri spojnici E571, ktorá spája Košice s Bratislavou. Reštauračný pivovar Kaltenecker sa veľmi rýchlo stal obľúbeným a vyhľadávaným miestom slovenských, ako aj zahraničných návštevníkov mesta Rožňava a regiónu Gemer. Špecifickým sa stal najmä ponukou tradičných špecialít slovenskej, českej, maďarskej a regionálnej kuchyne, ako aj stále širšou ponukou vlastného nepasterizovaného piva Kaltenecker Kras a Brokát.
Jak se vám tohle pivo u nás libilo? Zde jsou výsledky Vašeho hlasování (Stupnice 1 (nejlepší) - 7 (nejhorší)):

1  [26%]
2  [30%]
3  [7%]
4  [0%]
5  [7%]
6  [11%]
7  [19%]

Průměrná známka piva je 3.41

Pokud chcete hlasovat pro pivo, které se zrovna čepuje, naleznete jej i s hlasováním v panelu napravo. Pro návrat na seznam piv, která se u nás čepovala klikněte zde

© 2006 - 2012 MCK