Pivnice klubu Netopýr

O kvalitě pivnice nejvíce rozhoduje to, co je na čepu. Kromě limonády, která by měla být v dobrém podniku samozřejmostí, je to rozhodně pivo. Proto jsme jako stálou nabídku pivečka zvolili Budvar - světlý a tmavý ležák. I když je Budvar jedno z našich nejlepších piv, je vždy třeba testovat, zda jeho kvalita neklesá a nejlepším testem je vždy ochutnávka toho, jaké pivko dělá konkurence.

V drtivé většině nabízíme produkty malých pivovarů, které nedostanete jen tak někde. O některých pivech a pivovarech jsme se i my dozvěděli náhodou. Tyto ochutnávky mají sloužit k ucelenému přehledu o tom, jaká piva se u nás vaří, a udělat si o nich svůj názor.

Vše výše uvedené by přišlo vniveč, kdyby nebyla zaručena nejlepší technologie skladování a čepování piva, kterou nabízíme. Každý sud je u nás předchlazen, je minimálně 24 hodin "odstátý" a cesta piva od sudu k pípě je zcela sterilní.

Na těchto stránkách jsme pro Vás připravili anketu, kde můžete hodnotit právě čepovaná ochutnávková piva. Hlasovat můžete výběrem piva v panelu napravo. Výsledky hlasování pro nás budou zpětnou vazbou k tomu, aby k nám zavítaly častěji pivka, které se Vám líbily nejvíce.

Přehled piv, které se u nás čepovaly naleznete zde.
© 2006 - 2012 MCK